Zobacz opinie moich klientów! 


„To czego się nauczyliśmy od Bartka zdecydowanie było warte tych pieniędzy, które zapłaciliśmy, a może nawet większych i spokojnie byśmy zapłacili nawet podwójną stawkę”

Kamila Rowińska, certyfikowany master facilitator, trener i coach kamilarowinska.pl

"Nauczyłam się patrzeć na to co robię bardziej globalnie"

Pierwszy raz trafiłam na Bartka na konferencji BloSilesia. Podczas swojej prezentacji zainteresował mnie strategią „One Time Offer” i byłam ciekawa jakie inne rozwiązania stosuje. Zajrzenie na bloga tylko podtrzymało ten pozytywny obraz. Wiedziałam, że mogę mu zaufać. Kiedy ruszyły zapisy na „Liczy Się Strategia” szybko przeszłam do działania – ten kurs w 100% odpowiadał moim potrzebom. Widzę też, jak wiele zmieniło się dzięki temu w moim biznesie. Układając konkretną strategię znacznie umocniłam swoją pozycję na rynku, sprawniej działam w obszarze marketingu, a przez to mam jeszcze więcej klientów. Podczas kursu poznałam wiele przydatnych w pracy narzędzi. Nauczyłam się patrzeć na to co robię bardziej globalnie, myśleć nie o miesiąc, ale o kilka lat do przodu. Nabrałam odwagi do zmian i poznałam wiele wspaniałych osób, z którymi nadal współpracuję. Zdecydowanie polecam go każdemu, kto czuje, że jego firma stoi w miejscu i nie wie z której strony "ugryźć" jej rozwój. Również osobom, które mają pewne wizje, ale nie potrafią ich przełożyć na konkretne działania. 

Anna Wydra-Nazimek, specjalistka ds. marketingu i zarządzania w branży beauty gabinetodzaplecza.pl  

"Dostaję propozycje reżyserów z całego świata i od aktorów, których znacie z seriali produkowanych przez NETFLIX"

Pola Kobus, accent/dialect coach accentmaker.com

"Całkiem zmienił moje podejście do prowadzenia firmy"

Na kurs „Liczy Się Strategia” czekałem z niecierpliwością, od kiedy dostałem od Bartka pierwszą ankietę na jego temat.  

Wcześniej obserwowałem jego działania od ponad 3 lat. Czerpałem ile się dało z darmowych materiałów i wiedzy zawartej w kursie „Extreme Productivity”. To dało mi pełne zaufanie do jego metod.  

Kiedy Bartek w końcu poinformował o starcie zapisów, byłem jednym z pierwszych uczestników. I tak jak się spodziewałem – całkiem zmienił moje podejście do prowadzenia firmy.  

Uświadomiłem sobie, że będąc „na swoim”, tak naprawdę zrobiłem sobie stanowisko pracy, a nie biznes. Teraz zmierzam do sprzedawania usług, które mogą działać bez mojego udziału. Bardziej otworzyłem się na internet, wcześniej nie miałem Facebook’a, blog był olewany, tworzyłem mało treści... Teraz piszę artykuły na bloga, nagrywam wideo i prowadzę profil na Instagramie.  

LSS polecił bym każdemu, kto pracuje w chaosie i tak naprawdę nie ma biznesu, tylko etat, który sam sobie stworzył. Dlaczego bym polecił? Bo ten kurs zmienia postrzeganie biznesu/firmy i tego co się w nim robi.  

Kurs „Liczy Się Strategia” zdecydowanie pomaga spojrzeć na całość z góry. Bartek dostarcza w nim masę konkretnych rozwiązań i wskazówek, co pozwala na łatwe wdrożenie i szybsze efekty.  

Łukasz Dominikowski, tworzy dedykowane aplikacje internetowe i strony od ponad 12 lat betimes.pl  

"Strategiczne prowadzenie firmy jest jak odpowiednie ubezpieczenie na wakacjach. Masz wtedy pewność, że nic Cię nie zaskoczy"

Mateusz Bukowski, agent ubezpieczeniowy
granicaubezpieczen.pl

"Mogłam podnieść ceny i czuję się pewniej, bo działam wg. konkretnie rozpisanej strategii"

Do zapisania się na kurs przekonała mnie strona sprzedażowa.  

Czytając ją miałam poczucie, jakbym czytała o swoich potrzebach. A że blog Bartka śledzę od kilku lat, to wiedziałam, że nie ściemnia, tylko wie, co mówi i jeśli kurs będzie tak samo wartościowy jak posty na blogu, to warto się na niego zapisać.  

Kurs „Liczy Się Strategia” utwierdził mnie w przekonaniu, że idę w dobrą stronę. Dzięki wytrwałym działaniom i pracy mogłam podnieść ceny i czuję się pewniej, bo działam wg. konkretnie rozpisanej strategii.  

Wdrożenie jednej z opisanych na kursie metod sprzedaży, czyli „One time offer” sprawiło, że kurs zwrócił mi się z nawiązką. 

Choć wdrożyłam sprzedaż produktu za niespełna 18 złotych, to i tak zarobiłam ponad 12 RAZY tyle, ile wydałam na kurs „Liczy Się Strategia” (i ta jednorazowa oferta działa do dziś). Więc w moim przypadku to były naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze.  

Polecam go wszystkim blogerom, którzy chcą budować swój biznes wokół produktów, sprzedawanych na blogu, bo na kursie można sporo się nauczyć na temat np. marki osobistej i strategii sprzedażowych, a to się na pewno przyda. No i można podejrzeć działania Bartka „od kuchni”, a to w blogosferze rzadkość, żeby ktoś pokazywał praktycznie całe swoje zaplecze.

Agnieszka Skupieńska, freelancerka, zawodowo zajmuje się pisaniem tekstów, od 8 lat pracuje wyłącznie w domu tosieoplaca.pl

"Mając konkretną strategię zaczęłam delegować część obowiązków"

Bartka poznałam poprzez jego bloga, liczysiewynik.pl, z którego czerpałam wiele wartościowych treści i praktycznych porad.  

Kurs „Liczy Się Strategia” był pierwszym kursem online, który w ogóle kupiłam. Długo zastanawiałam się nad nim, gdyż cena nie była niska.  

Wielokrotnie czytałam ofertę, jednak nie widziałam na rynku nic podobnego w temacie strategii, a byłam w takim punkcie, że czułam, iż to właśnie tego mi brakuje. Konkretów od praktyka.  

I to dostałam w kursie. Mając konkretną strategię zaczęłam delegować część obowiązków. Skupiłam się na budowaniu pozycji eksperta w swojej branży i już teraz widzę tego konkretne rezultaty!  

Jestem bardziej świadoma tego, co jest ważne w biznesie. Poznałam nowe narzędzia. Nad wieloma obszarami firmy ciągle pracuję. Przed zakupem testowałam. Po zakupie i w trakcie kursu wszystko porządnie ruszyło i oficjalnie założyłam działalność gospodarczą, która od początku zaczęła przynosić dochody.  
Ten kurs to olbrzymia dawka wiedzy. Pracuje się z nim na danym etapie rozwoju biznesu, nie każdy moduł jest potrzebny natychmiast.  

Polecam ten kurs wszystkim poważnie myślącym o swojej firmie! Szczególnie osobom pomysłowym i zaangażowanym. Jest konkret, czyli to, co akurat ja cenię.  

Ilona Przetacznik, radca prawny, ekspert od umów, RODO i legalnej strony biznesów online legalnybiznesonline.pl 

"Wszyscy powinni mieć takie podstawy, jakie przekazuje Bartek"

Na początku miałam w biznesie bałagan. Nie wiedziałam o co mi chodzi i po co robię pewne rzeczy. Coś czytałam, że trzeba tak, jak z blogiem czy newsletterem, ale to nie kleiło się w całość. Wydawało się, że prowadzenie czegoś z komunikacją online to zlepek spontanicznych, niewiele wnoszących działań. Wtedy trafiłam na kurs „Liczy Się Strategia”. Bartka poznałam już wcześniej dzięki jego kanałowi na YouTube, a jego szczerość, sposób komunikacji i esencjonalność treści, i przekazu od razu ze mną zarezonowały. Już w bezpłatnych materiałach przekazywał ogrom wiedzy, więc aż się bałam pomyśleć, co będzie w treściach płatnych. I nie zawiodłam się! Moje pojęcie o biznesie online, o promocji i strategii wzrosło niebotycznie! Nie umiem tego z niczym porównać, ale czuję, że moja wiedza na dziś daje mi podwaliny do robienia czegoś z sensem, a nie czegoś bez sensu :) Teraz przez okrągły rok wisi na ścianie tabela z celami na każdy miesiąc, oraz z polami na liczby. Cały czas weryfikujemy, co się udało, co nie i dlaczego tak się stało. Już zacieramy rączki przed rozpisaniem szczegółowej strategii na rok 2019. Ja bez tego już nawet nie chcę nic zaczynać. Dopiero jak mam spisane, to wiem co robić i w którą stronę iść, a nie klikam po omacku na zasadzie zgaduj-zgadula. Dzisiaj dziwię się, jak ludzie mogą robić biznesy bez strategii, choć sama to wcześniej robiłam. Polecam ten kurs każdemu przedsiębiorcy. Wierzę, że wszyscy powinni mieć takie podstawy, jakie przekazuje Bartek, bo bez tego jesteśmy tylko dziećmi we mgle.  

Agnieszka Gajewska, przedsiębiorca bizneszoom.pl, mindness.pl  

"Nagrałem własny kurs online i już planuję wdrożenie, i promocję kolejnych produktów"

Kurs „Liczy Się Strategia” polecam przede wszystkim osobom i firmom, które błądzą w poszukiwaniu wiedzy jak lepiej prowadzić swoje firmy, jak tworzyć strategię, delegować zadania i wszystkiego, co związane z rozwojem biznesu. Już od spojrzenia na ofertę przekonała mnie obszerna ilość materiałów i możliwość pracy z Bartkiem 1 do 1. Wiedziałem, że takiej szansy nie mogę przegapić. Co do jakości byłem pewien, bo już wcześniej podziwiałem jego skuteczność, wyniki, a także korzystałem z wielu konkretnych porad, które umieszcza w artykułach na blogu. Dzięki kursowi poznałem świetnych, inspirujących ludzi, a mój biznes funkcjonuje na takich obrotach, o jakich kiedyś mogłem tylko marzyć. Nagrałem własny kurs online i już planuję wdrożenie, i promocję kolejnych produktów.

Marcin Głuszyński, uczy siebie i innych jak najlepiej prowadzić salon fryzjerski martinstone.pl 

"Wprowadziłam różnego rodzaju małe zmiany, które bezpośrednio przełożyły się na wzrost sprzedaży"

Bardzo cenię u Bartka rzetelność. Jestem pod ciągłym wrażeniem wszystkich artykułów filarowych. Lubię jego pozytywną energię, łatwość w przekazywaniu wiedzy i posługiwanie się prostym, często "dosadnym" językiem.  

Kurs „Liczy Się Strategia” pojawił się na horyzoncie, kiedy poczułam, że to właściwy moment dla mnie, aby z większą uwagą zająć się rozwojem mojego biznesu.  

Zanim dołączyłam do kursu, działałam po omacku i brakowało mi odwagi w promowaniu własnych produktów. W pierwszej kolejności musiałam sama uwierzyć w to, że jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.  

Wprowadziłam różnego rodzaju małe zmiany, które bezpośrednio przełożyły się na wzrost sprzedaży, np. cross selling czy upselling. W tym roku przygotowałam również własny kurs on-line i sprzedałam dwie edycje, które kupiło w sumie 250 osób. Zrobiłam też pierwsze sprzedażowe szkolenie na żywo.  

Współpracę z Bartkiem poleciłabym każdemu właścicielowi biznesu on-line (i nie tylko), który utknął gdzieś po drodze, chciałby się rozwijać, ale nie wie do końca jak i brakuje mu jasnych wytycznych odnośnie sprawdzonych rozwiązań, które działają.  

Alina Szklarska, prowadzi blog o organizacji czasu, życia i przestrzeni, tworzy autorskie produkty designyourlife.pl sklep.designyourlife.pl 

"Ten kurs pomógł mi poukładać mój biznes"

Na Bartka po raz pierwszy trafiłam dzięki podcastowi Michała Szafrańskiego. Ilość wiedzy, jaką się dzieli w swoich materiałach była dla mnie tak przekonująca, że najpierw kupiłam w jednorazowej ofercie kurs „Extreme Productivity”, a następnie zainwestowałam w „Liczy Się Strategia”. I to była dobra inwestycja. Ten kurs pomógł mi poukładać mój biznes. Dzięki temu przekonałam się do współpracy z asystentką i oddelegowywania zadań, co uwolniło mój czas, a przez to również kreatywność. Zobaczyłam różne sposoby zarabiania, zwiększania koszyka klienta i promocji - część już zastosowałam, niektóre mam w planach na kolejne miesiące. Dodatkowo, utwierdziłam się w swojej strategii, którą do tej pory tworzyłam intuicyjnie, a teraz robię to w pełni świadomie. Kurs „Liczy Się Strategia” polecam przede wszystkim osobom, które dopiero zaczynają prowadzenie firmy, a także tym, które utknęły w martwym punkcie, potrzebują perspektyw na dalszy rozwój, oraz pomysłów na wyróżnienie się na rynku.  

Magdalena Komsta, psycholożka, pedagożka i promotorka karmienia piersią Wymagajace.pl 

"Treść, wartość merytoryczna, konkret, a nie "kołczingowe pier*******", że możesz wszystko"

Na Bartka trafiłem już tak dawno, że sam nie pamiętam kiedy.  

Od kopa przekonał mnie konkretną wiedzą i wskazówkami, a mało kto podchodzi do sprawy w ten sposób. Zapisując się na „Liczy Się Strategia” liczyłem co najmniej na to samo, a dostałem znacznie więcej! 

Dzięki temu kursowi przede wszystkim umocniłem moją pozycję na gitarowym rynku. Zacząłem zwracać większą uwagę na archetyp mojej marki ( buntownik! ) i teraz każde z moich działań jest strategiczne i spójne wizerunkowo.  

Polecam każdemu, chcącemu ulepszyć swój biznes. 

Treść, wartość merytoryczna, konkret, a nie "kołczingowe pier*******", że możesz wszystko (mimo, że najczęściej nie możesz). 

Jarosław Nyckowski, gitarzysta, kompozytor, pedagog i przedsiębiorca jaroslawnyckowski.pl  

"Gdyby nie on, to nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem"

Poczynania Bartka śledzę od tak dawna, że już nie pamiętam kiedy pierwszy raz trafiłam na jego materiały. Było to jeszcze długo przed wydaniem jego pierwszej książki.  

Jego dynamizm, uczciwość i uśmiech są wręcz zaraźliwe, a już na pewno są świetnym uzupełnieniem wartościowych i merytorycznych treści, którymi karmi czytelników 😊  

Kurs „Liczy Się Strategia” to prawdziwa petarda i gdyby nie on, to nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem.  

Uporządkowuję biznes robiąc procesy i procedury, i zwiększyłam nacisk na optykę poszukiwania błękitnych oceanów. Okazało się, że mój biznes potrzebuje większych porządków, niż myślałam i właśnie dzięki „Liczy Się Strategia”, i społeczności kursantów się za nie zabrałam. 

Postanowiłam też stworzyć nową odnogę mojej działalności, a dzięki „Liczy Się Strategia” wiem, jak to zrobić dobrze od samego początku.  

Współpracę z Bartkiem polecam każdemu, kto lubi mieć wyniki a nie smyrać się po głowie udając, że coś robi. Osobom, które chcą stworzyć firmę, która wyjdzie poza ramy codziennej mordęgi i stanie się cegiełką zmieniającą świat na lepsze. Osobom, które cenią sobie wiedzy i konkret. Przedsiębiorcom, którzy chcą mądrze rozwijać swój biznes, skalować go i automatyzować, zamiast tworzyć sobie złotą klatkę, która będzie ich wykańczać.  

Anna Kramarz-Sańpruch, przedsiębiorca, żona, fundatorka i zawodowy pomagacz Vidacare.pl  

"Zmieniliśmy sposób prowadzenia kampanii i webinarów, a dzięki temu znów zanotowaliśmy wzrost przychodów i zyskowności"

Od Bartka bije wręcz autentyczność. Nie wywyższa się, nie ma wygórowanego ego, jak wiele osób, które dużo osiągnęły. Jest normalnym gościem, z którym można po prostu merytorycznie pogadać, a do tego robi rzetelną robotę, która przynosi mierzalne (i bardzo dobre) efekty. 

Pierwszy raz usłyszałem o nim od znajomych, którzy pokazali mi jego blog – LiczySieWynik.pl – gdzie znalazłem bardzo wartościowe artykuły. Jednak prawdziwa współpraca zaczęła się dopiero, gdy spotkaliśmy go przypadkiem w krakowskim coworkingu.  

Najpierw spotkaliśmy się na konsultacje, na których Bartek zasugerował nam kilka zmian w działaniach na naszym blogu. 

Rok później konsultowaliśmy z nim prowadzenie webinarów w ramach innego projektu. Efekt? Natychmiastowy wzrost sprzedaży już po pierwszym webinarze. 

Po tym wydarzeniu umówiliśmy się na zamknięty, 3-dniowy warsztat, gdzie Bartek przekazywał nam wiedzę na temat prowadzenia skutecznych kampanii sprzedażowych. Tę wiedzę zastosowaliśmy od razu w praktyce, zmieniliśmy sposób prowadzenia kampanii i webinarów, a dzięki temu znów zanotowaliśmy wzrost przychodów i zyskowności.

Współpracę z Bartkiem polecam przede wszystkim osobom, które mają zbudowaną społeczność i fanów wokół siebie, oraz sprzedają, lub chcą sprzedawać produkty lub usługi przez internet.  

Dawid Czechowicz, współzałożyciel Coconut Agency oraz Business Development Manager w QUEST Change Managers www.questcm.pl www.coconutagency.pl

"Najbardziej przydatne okazało się wdrażanie pokazanych w kursie strategii"

Kurs „Liczy Się Strategia” był moim pierwszym szkoleniem tego typu i jednocześnie odpowiedział na wszystkie potrzeby, pytania oraz dylematy biznesowe, które posiadałam.  

Choć biznes, który prowadzę był już w miarę poukładany (mieliśmy procedury, procesy itp.) to ciągle jednak pokutowało u nas myślenie o "niszowości” branży, w której działamy, przez co długo nie mogliśmy nabrać właściwego rozpędu.  

Udział w kursie kompletnie to zmienił.  

Bartek pokazał mi, że każdy biznes jest przede wszystkim biznesem i jak każdy biznes - może sprzedawać. Niezależnie od branży, rynku czy ilości klientów.  

Najbardziej przydatne okazało się wdrażanie pokazanych w kursie strategii - do dnia dzisiejszego większość naszych działań opiera się głównie na nich. Materiały w kursie przedstawione są tak, że już po obejrzeniu można bez problemu przełożyć tę wiedzę na działania w branży, która nas dotyczy.

I za to jestem ogromnie wdzięczna Bartkowi oraz wszystkim, którzy pracowali nad tym, aby taka platforma powstała.  

Polecam materiały Bartka, bo on zupełnie nie gwiazdorzy, a jednocześnie posiada ogromną wiedzę i świetnie radzi sobie z jej przekazywaniem.  

Anna Zaprzelska, producent oraz dystrybutor dodatków kreatywnych dla artystów rękodzielników Lemoncraft.pl  

"Mam teraz uporządkowany biznes, zautomatyzowałem procesy i mam wizję tego, gdzie chcę dojść"

Zapisując się na kurs „Liczy Się Strategia” wiedziałem, że dostanę tłusty content 😊 

Skąd to wiedziałem? Bo bloga Bartka czytam od lat i niejeden produkt od niego kupiłem. A za wszystkim, co robi, stoi zawsze ogromna wartość. 

Tak samo jest z „Liczy Się Strategia”, który polecam wszystkim znajomym prowadzącym mniejsze i większe firmy.  

Dzięki niemu mam teraz bardziej uporządkowany biznes, zautomatyzowałem procesy i mam wizję tego, gdzie chcę dojść. A to niezwykle ważne. Choć jeszcze ogrom pracy przede mną, to podchodzę do tego ze spokojem i pewnością, bo mam odpowiednią wiedzę i umiejętności. No i przede wszystkim mogłem podnieść ceny moich usług, o czym marzy chyba każdy przedsiębiorca.  

Maciej Kuchnik, tworzy strony internetowe i wtyczki do Wordpress Indelso.pl

"Ten kurs to gotowy przepis na sukces!"

Jak dla mnie, początkującego blogera/przedsiębiorcy, kurs „Liczy Się Strategia” zawiera wszystko, co niezbędne do rozpoczęcia swojej działalności online.  

To był mój pierwszy produkt, który kupiłam od Bartka. Bartka obserwuję już od bardzo dawna i podoba mi się to, że jest autentyczny, bezpośredni i nic nie ukrywa. Jest pierwszą osobą, która tak szczegółowo opisała kulisy swojego biznesu, więc pomyślałam, że jeśli będę się uczyć tego co robi, to mi też się uda.  

Kurs kupiłam bez większego zastanowienia, gdy tylko się pojawił. Akurat w tym czasie myślałam o rozwijaniu mojej dotychczasowej działalności tłumaczeniowej, ale też planowałam założyć bloga o innej tematyce. Więc ten kurs ukazał się w najbardziej odpowiednim dla mnie momencie!  

W trakcie trwania kursu stwierdziłam, że skupię się głównie na działalności blogowej (moją działalność tłumaczeniową odłożyłam na bok, bo tam i tak sobie nieźle radziłam, więc wolałam się skupić na czymś nowym). Dzięki kursowi założyłam bloga o niszowej tematyce, zdobyłam wiernych fanów, jestem postrzegana jako specjalistka od języka greckiego, napisałam książkę, zaczęłam nagrywać wideo i publikować Instastory. Nauczyłam się, jak łatwo jest zarabiać na swojej wiedzy. Jestem naprawdę zaskoczona, gdy porównuję to, jak prowadziłam moją działalność przed kursem (działalność, która w dużej mierze była online, ale bez żadnej strategii, raczej z doskoku) i jak wygląda teraz, po kursie. Ten kurs to gotowy przepis na sukces!

Polecam go z czystym sercem osobom, które dopiero zaczynają swój biznes online, ponieważ dzięki niemu otrzymają gotowy schemat, jak z powodzeniem prowadzić swój biznes.  

Żaneta Barska, tłumacz języka greckiego i miłośniczka wszystkiego, co greckie. www.powiedztopogrecku.pl

"Bardzo wpłyną na zmianę mojego sposobu myślenia"

Mam ponad 30 lat doświadczenia w biznesie, ale dwa lata temu postanowiłem zmienić swoje życie i zainteresowałem się marketingiem sieciowym. Dla mnie najlepszym trenerem jest Bartek Popiel. Mam prawie wszystko co wydał, słucham tego w samochodzie, a wręcz się tym „karmię”.  

Nie mogłem nie pojawić się na szkoleniu na żywo. Chciałem uścisnąć rękę Bartkowi i podziękować za wszystko co nieświadomie dla mnie zrobił. Bardzo wpłyną na zmianę mojego sposobu myślenia, uświadomił mi moje słabe punkty i pokazał jak z tego wyjść.  

Wojciech Borna, przedsiębiorca DuoLife

"Bartek otworzył mi oczy na rzeczy, o których do tej pory w ogóle nie myślałam."

Nazywam się Kinga Taukert i jestem fotografem. Tak jak wielu artystów miałam ten problem, że w swojej działalności chciałam się skupić wyłącznie na stronie artystycznej. Nie myślałem o tym, że zaniedbuję stronę biznesową mojej działalności.  

Na szczęście mam przyjaciół, którzy mi doradzili, że powinnam coś z tym zrobić i polecili mi szkolenia Bartka, o którym nic nie wiedziałam. Sprawdziłam stronę internetową, poczytałam i stwierdziłam, że warto spróbować.  

Już po 15 minutach szkolenia wiedziałam, że dobrze trafiłam. Te dwa dni to był dobrze zainwestowany czas. Bartek otworzył mi oczy na rzeczy, o których do tej pory w ogóle nie myślałam. Myślę, że dzięki jego radom mój biznes lepiej się rozwinie  

Kinga Taukert, Fotograf StudioNavigo.pl

"To co wskazał Bartek daje mi o wiele lepsze efekty niż to co ja chciałam zastosować."

Przez ostatnie dwa dni nauczyłam się ekstremalnie dużo. Był to fantastycznie wykorzystany czas. Bartek jest osobą bardzo charyzmatyczną. Jest fantastycznym mówcą i ma niesamowitą energię. Bardzo dużo z siebie daje i to się udziela, ponieważ uczestnicy też chcą dawać z siebie jak najwięcej.  

Byłam także na szkoleniu z produktywności i wiele zmieniło się w moim życiu. To co wskazał Bartek daje mi o wiele lepsze efekty niż to co ja chciałam zastosować. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, masz własną firmę lub chcesz ją mieć, i poszukujesz konkretnej wiedzy za rozsądne pieniądze to przyjdź na szkolenie Bartka.  

Gabriela Dziewa-Ostapiuk, właścicielka kancelarii podatkowej

"Bartek pomógł mi określić kim dokładnie jest klient w moim biznesie oraz wsparł mnie w działaniach marketingowych"

Na Bartka trafiłam poprzez książkę „Przestań odwlekać i zacznij działać!”, następnie czytałam jego bloga: bartekpopiel.pl, który później został przemianowany na LiczySieWynik.pl  

W jego twórczości cenię sobie kilka rzeczy:  

Po pierwsze - Bartek w książkach, artykułach, filmach i kursach przedstawia konkretne przykłady i rady, które można wdrożyć w swojej firmie, co jest ogromną wartością dla osób, które lubią działać, a nie tylko czytać.  

Po drugie - posiada duże doświadczenie w konsultowaniu różnych biznesów. Na pierwszej konsultacji wygenerował tyle pomysłów, które mogłam zastosować w swojej branży (której on nie znał), że naprawdę byłam pod wrażeniem. Jest bardzo pozytywną osobą, która znajduje rozwiązania, a nie wymówki oraz inspiruje i motywuje do działania.  

Wiedzę od Bartka czerpałam (i nadal czerpię!) z kilku źródeł: Na początku były to jego książki i artykuły na blogu, potem kurs wideo oraz filmy na YouTube, a na końcu także konsultacje 1-1.  

Podczas konsultacji Bartek pomógł mi określić kim dokładnie jest klient w moim biznesie oraz wsparł mnie w działaniach marketingowych promujących moją książkę. Udzielił mi także wielu ciekawych wskazówek i rad, które w szybki sposób mogłam zastosować w swojej codziennej pracy. Zaplanowałam również strategię dla bloga i kolejnych produktów w branży nieruchomości oraz listę tematów, które chcę poruszyć. Ponadto podzielił się narzędziami, których używa w swojej codziennej pracy, co również było wartościowe dla mnie.  

Wszystko to przyniosło następujące efekty: Książka świetnie się sprzedaje, a z moimi usługami docieram do odpowiednich klientów. Ponadto przygotowuję się do startu bloga zainwestowani.pl, stworzyłam również kurs online „Social media w nieruchomościach”. Generalnie przez ostatni rok zrobiłam level up w biznesie.  

Właśnie dlatego współpracę z Bartkiem polecam każdemu przedsiębiorcy (obecnemu lub przyszłemu), dla którego ważne są wyniki, a nie wożenie pustych taczek. Po zastosowaniu wiedzy przekazywanej przez Bartka można wskoczyć na inny poziom w biznesie.  

Katarzyna Gorzędowska, inwestuje w nieruchomości impro.biz.pl facebook.com/kgorzedowska

"Wprowadziłem 1 szybką zmianę, która natychmiastowo przyniosła wynik"

Na Bartka trafiłem na facebooku, czytając i szukając wiedzy na temat biznesu i marketingu. Spodobała mi się otwartość Bartka i konkretne wskazówki, którymi dzieli się w swoich filmach i postach.  

Przeczytałem mnóstwo jego darmowych materiałów oraz miałem przyjemność konsultować się z nim osobiście - dzięki jego radom dotyczącym marketingu na Facebooku wprowadziłem 1 szybką zmianę, która natychmiastowo przyniosła wynik na poziomie kilkuset złotych w moim biznesie.  

Poza tym Bartek jest dla mnie wielką inspiracją i motywuje do działania - skoro on może, to ja też!!! Od czasu jak poznałem Bartka lepiej zarządzam swoim biznesem oraz patrzę na niego bardziej z perspektywy długoterminowej.  

Polecam współpracę z Bartkiem wszystkim osobom, które chcą zwiększyć swoją produktywność, rozwinąć firmę lub osiągnąć szeroko pojęte lepsze wyniki w biznesie  

Mikołaj Chaława, właściel szkoły językowej mikolaj.chalawa.pl

"Musiałem komuś zapłacić, żeby zacząć bardziej aktywnie działać"

„Liczy Się Strategia” to pierwszy kurs Bartka, w którym brałem udział.  

Fajnie poprowadzona kampania - i to nie na tydzień przed, ale chyba na rok przed startem kursu – skutecznie przekonała mnie, by dołączyć. Chciałem dowiedzieć się więcej o tym, jak to robi, a przede wszystkim ustabilizować też swoją firmę. 

Zanim dołączyłem do kursu nieprzerwana sinusoida przychodów przekładała się na wahania nastrojów i zwyczajnie miałem tego dość.  

Do tego – jak Bartek opisał w ofercie - czułem, że kręcę się jak chomik na karuzeli. Tym zdaniem trafił w punkt.  

Co prawda wiedziałem co mam robić, żeby to naprawić, ale potrzebny był jakiś kop i tu znów trafił argument z oferty - musiałem komuś zapłacić, żeby zacząć bardziej aktywnie działać :) 

Trafiło na Bartka, bo cenię go za jasny przekaz, dzielenie się szczegółami i wynikami. Nie owija w bawełnę i mówi prosto z mostu. I kogoś takiego potrzebowałem.  

„Liczy Się Strategia” polecam wszystkim osobom, które nie wiedzą dokąd zmierzają, a chcą przenieść swój biznes na wyższy poziom.  

Paweł Kępa, przedsiębiorca, prowadzi bloga i agencję reklamową www.pawelkepa.pl rozwojowi.com